Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kaynet -holy priest - Nepřijatý

+6
Vrabko
Smradoch
goris
Nosferat
Xtrem
Kaynet
10 posters

Goto down

Kaynet -holy priest - Nepřijatý Empty Kaynet -holy priest - Nepřijatý

Příspěvek  Kaynet Thu Dec 08, 2011 11:24 pm

[WoW]
Nick: Kaynet
Level: 80
Zameranie (PvP/PvE): PvE, PvP
Class: Priest (Holy, popř. i PvE discipline)
Jaké máš zkušenosti s touto class?: Priesta hraju něco pres rok, především Holy, disco (PvE,PvP) a shadow jentak okrajově.

Talenty: http://arsenal.twinstar.cz/character-talents.xml?r=Phobos&n=Kaynet&group=2 (13-58-0)
Staty: Self buffed (stamka, spirit, inner fire) - Strength : 40 ... Agility : 56 ... Stamina : 1229 ... Intellect : 1083 ... Spirit 1153 (716 MP5) ... SP : 2548 ... haste : 527 (16.07%)
Zkušenosti v dungoch:
Classic - Sice až na TBC, ale všechno Clear
TBC – Sunwell, Black Temple, Hyjal Summit, Serpentshrine Cavern, Gruul's lair, Karazhan, The Eye, Vlastně všechno kromě Magtheridona:/
WOTLK – Naxxramas (10-25man), OS (10-25man [+1, 2, 3]), The Eye (10-25man), Po několika hodinách strávených u taktik a sledování videí … i VOA (10-25man), UD (10 man [po Yogga], -25 man [ po Yogga, ale taktiku na něj vím, jen ostatní si nedávali bacha na ty čmoudy, tak se wipovalo.])
Pak něco navíc z WOTLKU – TOC (10-25man), ICC (10-25man [První 2 části), Onyxia's lair (10-25man)

Jak dlouho hraješ WoW: Něco přes 4-5 let
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov): full epic (213lvl item +)
Kromě ramen full conq, ramena mám 226 z XT 25 (HM), Boty a pásek z EOE 25, 1. trinket z OS 10man (10stacku spirit), druhý z Kolloga 10man, Wrist z Naxu 25man, Finger z naxxu25 a druhý z Iron consil 10man, Back z naxxu 25man (Kel'thuzad), Mace z Razora na 25tce a off hand z Kollogarna 25man

Předcházejicí guilda/y: Public enemies (Horde)
Důvod odchodu z předcházející guildy: Na nahlášenej 25man raid bylo online 7 lidi:), úpadek guildy

[Real Informace]
Věk: 17.. ale v květnu příštího roku 18.
Znáš někoho z Exalted?: Muzko, Loldwin
Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie): Mikrák mám (bod pro mě, že?Smile...),Mám tu 5 80tek, a pak twinky 59-79 (na 4 full furi). Na PC jsem docela často, kazdy den od 15-ti až 16-ti hod' do 21:15 (začíná The Big Bang Theory) a o víkendech jak kdy, ale kvůli raidu bych zůstal samozdřejmě déle. IQ mám 122 (Ikdyž to na tý Přihlášce moc nevypadáVery Happy) A jelikož mě ted' nic nenapadá tak..a co třeba počasí u vás?Smile

Kaynet
Scout
Scout

Počet príspevkov : 3
Join date : 08. 12. 11

Návrat nahoru Goto down

Kaynet -holy priest - Nepřijatý Empty Re: Kaynet -holy priest - Nepřijatý

Příspěvek  Xtrem Fri Dec 09, 2011 12:27 am

Priest a do statov uvadzas strenght a agility ?...Bitch please Very Happy PROTI
Tych 122 IQ ti tiez nezerem Very Happy:D...este si mohol napisat , ze mas skusenosti z offi a myslim , ze prihlasku ani netrebalo podavat Very Happy
P.S.: Inteligentneho cloveka by napadlo , ze kedze sme PVE guilda tak zameranie je zbytocne pisat a to , ze mas 4x full fury asi tiez len tolko odomna Very Happy:D
Xtrem
Xtrem
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 192
Join date : 25. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

Kaynet -holy priest - Nepřijatý Empty Re: Kaynet -holy priest - Nepřijatý

Příspěvek  Kaynet Fri Dec 09, 2011 12:51 am

Tak já to myslel, ze srandy.. ten strength a agility:P je lepší toho napsat více než méně ne?Smile, kdybych třeba napsal ''priest - heal, tank'' tak byste to ani nečetli a zamítli, kdyby se člověk snažil povznést náladu. Ne, že bych to nebral vážně, ale přeci ta přihláška nemůže být uplně sucháSad

Předtím jsem byl čiště PvEčkař, ikdyž PvP jsem poslední dobou více než PvE , protože u hordy není kromě IO žádná solidní PvE guild, když nepočítám HD a YRC ale k nim se mi nevím proč nechtělo, takže jsem se věnoval PvP, ale tak o tom furi jsem psal, abych si vybarvil zkušenosti s WoW (Přece jen, to že někdo umí PvP vypovídá aj něco o PvE, člověk muze chodit raidy a muze mít štestí na drop a roll a tak si nafarmí EQ a netuší na co klikat a tak (Ještě řekněte, že jste nikdy nepotkali týpky s full t7,5tkou a točili pod 2k DPS) , ale PvP EQ si každý musí sehnat sám a zaleží to jenom na něm, jak to umí a jestli ví co dělat. ''jak dlouho hrajes za svojí class'', to prostě může člověk kecat, PvE EQ s worldem seženeš a stačí ti klikat na 3 tlačítka, ale PvP nijak nenabuguješ, a štestí tam hraje minimální roli a musís vědět co dělat.. jsem to myslel tak, že si to přeberete že nejsem zase žádná uplná lowka nebo lucker.

Ale vidím, že tady teda neplatí pravidlo - čím víc, tím líp. Napsal jsem tam všechno důležité a pak psal další věci a právě ty kritizujete
a to s tím IQ bylo taky tak trochu for fun, jsme dělali v matice IQ testy a ono to vyšlo takhle, ale beztak byl nějakej fail Very Happy, jen mě opravdu nenapadlo, že to pochopíte zrovna takhle.


Naposledy upravil Kaynet dne Fri Dec 09, 2011 3:45 pm, celkově upraveno 1 krát

Kaynet
Scout
Scout

Počet príspevkov : 3
Join date : 08. 12. 11

Návrat nahoru Goto down

Kaynet -holy priest - Nepřijatý Empty Re: Kaynet -holy priest - Nepřijatý

Příspěvek  Nosferat Fri Dec 09, 2011 3:23 am

ten str a agi by mi ani nevadili ale ako clovek na mna neposobis najlepsim dojmom. za mna proti. dalsia vec je ci by sa ti uslo miesto na raide
Nosferat
Nosferat
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 225
Join date : 20. 01. 09
Bydlisko : Svidník

Návrat nahoru Goto down

Kaynet -holy priest - Nepřijatý Empty Re: Kaynet -holy priest - Nepřijatý

Příspěvek  goris Fri Dec 09, 2011 4:43 am

ked som tento tyzden skladal tretie ID na 10man Ulduar hlasilo sa mi tam 5 priestov :D
okrem toho, myslim ze na to jedno miesto co v 25kach pre heal priesta mame nam bohate staci Coca, Diva a Smradoch (a Kopytko)

Proti
goris
goris
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 973
Join date : 25. 05. 10
Age : 34
Bydlisko : Poprad

Návrat nahoru Goto down

Kaynet -holy priest - Nepřijatý Empty Re: Kaynet -holy priest - Nepřijatý

Příspěvek  Smradoch Fri Dec 09, 2011 12:13 pm

Šikovný disco/holy by se hodil, PRO na test
Smradoch
Smradoch
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 870
Join date : 08. 11. 09
Age : 39
Bydlisko : vstanu z podlahy a posadím se do křesla

http://omgprocmnezasezabilhordakkdyzjsembylafkvBG.cz

Návrat nahoru Goto down

Kaynet -holy priest - Nepřijatý Empty Re: Kaynet -holy priest - Nepřijatý

Příspěvek  Xtrem Fri Dec 09, 2011 5:59 pm

Odkedy existuje aukcia na postavy tak je pofiderne hovorit o klavite eq , pretoze ty si tu postavu mohol kupit popripade aj tie ostatne kde mas full fury a btw neni tazke nazbierat ani pvp ani pve eq , len treba mat aj trosku logiky , ale i tak som proti Very Happy
Xtrem
Xtrem
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 192
Join date : 25. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

Kaynet -holy priest - Nepřijatý Empty Re: Kaynet -holy priest - Nepřijatý

Příspěvek  Vrabko Fri Dec 09, 2011 6:22 pm

Xtrem and who cares, ze si proti? /trollface.
Btw som proti Very Happy, priestov máme plnú ...eh proste moc. (pre vysvetlenie prečo si tými statmi moc nezabavil je ten fakt, že mi podľa tohto bodu zisťujeme ako dotyčný pozná prioritu svojich statov)
Vrabko
Vrabko
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1172
Join date : 07. 05. 10
Age : 41

Návrat nahoru Goto down

Kaynet -holy priest - Nepřijatý Empty Re: Kaynet -holy priest - Nepřijatý

Příspěvek  fidget Fri Dec 09, 2011 7:48 pm

Proti, healeru máme dostatek + nelíbí se mi přihláška
fidget
fidget
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1492
Join date : 10. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Kaynet -holy priest - Nepřijatý Empty Re: Kaynet -holy priest - Nepřijatý

Příspěvek  Kaynet Fri Dec 09, 2011 8:39 pm

Všechny chary jsem vyexpil a naEQpil sám Xtrem Razz od prvního levlu byli moje a taky zůstanou. A pokud vím, tak kupovaný chary nepodporujete
ty staty jako strenght agility samozdřejmě, že za priesta nepotřebuji, ale s tím počítál, že to pochopíte, když jsem priest. Prostě jsem tam toho chtěl napsat více.

Kaynet
Scout
Scout

Počet príspevkov : 3
Join date : 08. 12. 11

Návrat nahoru Goto down

Kaynet -holy priest - Nepřijatý Empty Re: Kaynet -holy priest - Nepřijatý

Příspěvek  Ungoliath Sat Dec 10, 2011 3:00 am

Xtremových výlévů si prosím nevšímej, jeho názory a způsob vyjadřování ani zdaleka nereflektují zbytek guildy. Co se nelíbí ostatním na tvé přhlášce nevím, dle mě má všechny náležitosti a dokoce ukazuje, že ses obtěžoval přečíst si návod. Otázka pro mě tedy zní, zdali tě jako priesta potřebujeme a jsme-li schopni ukojit tvou touhu po raidování. Podle mě NE, ale jelikož Yetty, popřípadě Smraďoch, mají o potřebách healerů větší přehled než já, nechal bych finální rozhodnutí na nich.

Ungoliath
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 131
Join date : 07. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Kaynet -holy priest - Nepřijatý Empty Re: Kaynet -holy priest - Nepřijatý

Příspěvek  Coca Sat Dec 10, 2011 10:09 am

Ja som proti. Pri súčasnom stave healov sa da už ťažko dostať na raid a myslím si že prijatím dalšieho sa to nevyrieši.
Coca
Coca
Knight
Knight

Počet príspevkov : 83
Join date : 19. 10. 11
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Kaynet -holy priest - Nepřijatý Empty Re: Kaynet -holy priest - Nepřijatý

Příspěvek  Yetty Sat Dec 10, 2011 12:08 pm

NEPŘIJAT
Přijetí by v současné době nebylo vůči tobě fér. Healerů máme dostatek, aktivních, zkušených. Coca, Diva, Smradoch a teď už se nám ukazuje občas i Pupi. Bohužel nemáme pro tebe místo.
Yetty
Yetty
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1167
Join date : 11. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Kaynet -holy priest - Nepřijatý Empty Re: Kaynet -holy priest - Nepřijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru