Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cipso - Resto / Ele Shaman - Nepřijatý

5 posters

Goto down

Cipso - Resto / Ele Shaman - Nepřijatý Empty Cipso - Resto / Ele Shaman - Nepřijatý

Příspěvek  Cipso Tue Oct 25, 2011 7:37 pm

Nick:Cipso
Level:80
Zameranie (PvP/PvE): PvE
Class:Shaman
Jaké máš zkušenosti s touto class?: Shamana som hral 2 roky na ofiku, teraz aj tu asi 6 mesiacov.

Talenty:Resto PvE / Elemental PvE
Staty:720 haste 28% crit 2551 Bonus Healing self buff (totemy + flametounge weap)
Zkušenosti v dungoch: Poznam taktiky na vsetkych bossov, avsak Algalona(10) mam v praxi vyskusaneho do 13% HP wipe Smile
Jak dlouho hraješ WoW: 2 roky na ofiku, 6 mesiacov na Twine
Equip (kvalita EQ, pocet epic itemov a pod.): 4712 Resto / 4682 Ele

Predcházejicí guilda/y: The Hobble Sawyers
Duvod odchodu z predcházející guildy: neucta kumne, vedenie mi vravelo ze neviem healovat co neni pravda, neschopnost raidovat bez GuM, nedisciplovanost na raidoch, 3/4 guildy nevie hrat za svoju classu

[Real Informace]

Vek: 17
Znáš nekoho z Exalted?: Thenameless od nas odisiel k vam Smile takze iba toho
Pár vecí o sobe (všetko, co ta napadne, cím viac, tým lepšie): Volam sa Majo, som zo Slovenska, rad hravam wow, citam knihy, ale samozrejme skola je prvorada Smile a chodim na strednu školu .. -.-

Edit: Armory Smile http://arsenal.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Phobos&n=Cipso
Viem, mám pvp boty, ale z vezaxa na 25 este nepadli :/



Naposledy upravil Cipso dne Tue Oct 25, 2011 9:44 pm, celkově upraveno 3 krát

Cipso
Scout
Scout

Počet príspevkov : 3
Join date : 25. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

Cipso - Resto / Ele Shaman - Nepřijatý Empty Re: Cipso - Resto / Ele Shaman - Nepřijatý

Příspěvek  JudgeDeath Tue Oct 25, 2011 8:29 pm

no imho je restaku malo takze pro

JudgeDeath
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1509
Join date : 06. 05. 09
Age : 35
Bydlisko : u PC

Návrat nahoru Goto down

Cipso - Resto / Ele Shaman - Nepřijatý Empty Re: Cipso - Resto / Ele Shaman - Nepřijatý

Příspěvek  Dandelion Tue Oct 25, 2011 8:34 pm

Jednoznačne PROTI.
Dandelion
Dandelion
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1268
Join date : 03. 10. 11
Age : 35
Bydlisko : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

Cipso - Resto / Ele Shaman - Nepřijatý Empty Re: Cipso - Resto / Ele Shaman - Nepřijatý

Příspěvek  Cipso Tue Oct 25, 2011 8:38 pm

vzdy je dobré napísať dôvod Dandelion . Smile

Cipso
Scout
Scout

Počet príspevkov : 3
Join date : 25. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

Cipso - Resto / Ele Shaman - Nepřijatý Empty Re: Cipso - Resto / Ele Shaman - Nepřijatý

Příspěvek  Dandelion Wed Oct 26, 2011 1:27 am

Cipso napsal:vzdy je dobré napísať dôvod Dandelion . Smile
Dôvody sú prosté. Z toho čo som mal tú česť byť s tebou v parte mi veci, ktoré popisuješ v prihláške a ktoré uvádzaš ako dôvod na zmenu guildy, úplne sedia aj na teba.
Som zvedavý aj na názor GuM tvojej predošlej guildy, zajtra sa ho spýtam ak ho uvidím.
Dandelion
Dandelion
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1268
Join date : 03. 10. 11
Age : 35
Bydlisko : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

Cipso - Resto / Ele Shaman - Nepřijatý Empty Re: Cipso - Resto / Ele Shaman - Nepřijatý

Příspěvek  Cipso Wed Oct 26, 2011 3:46 pm

Dandelion napsal:
Cipso napsal:vzdy je dobré napísať dôvod Dandelion . Smile
Dôvody sú prosté. Z toho čo som mal tú česť byť s tebou v parte mi veci, ktoré popisuješ v prihláške a ktoré uvádzaš ako dôvod na zmenu guildy, úplne sedia aj na teba.
Som zvedavý aj na názor GuM tvojej predošlej guildy, zajtra sa ho spýtam ak ho uvidím.

Naposledy sme boli v raide asi pred tyzdnom molten core, tam som dmgoval. Inak si ma nikdy nevidel healovat. Inak sa GuMa spytaj a daj vediet ci Ti povedal aj to ze mi na raide zosmiesnoval nick a robil si zomna srandu velmi nevhodnym sposobom. S takymi ludmi ja spolupracovat nebudem. To je hlavny dovod.

Cipso
Scout
Scout

Počet príspevkov : 3
Join date : 25. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

Cipso - Resto / Ele Shaman - Nepřijatý Empty Re: Cipso - Resto / Ele Shaman - Nepřijatý

Příspěvek  Shaddy Wed Oct 26, 2011 5:28 pm

PROTI. Teď se nabral nový resto sham a to dobrý, a je tu i reese a myslim si, že by si jako heal malo kdy dostal, ovšem vše závisí na Betadině .

Shaddy
Scout
Scout

Počet príspevkov : 14
Join date : 22. 06. 11

Návrat nahoru Goto down

Cipso - Resto / Ele Shaman - Nepřijatý Empty Re: Cipso - Resto / Ele Shaman - Nepřijatý

Příspěvek  Vip Thu Oct 27, 2011 9:57 am

resto uz nehledame, nesdilim andriho pocit nedostatku.

Za Resto NE
Vip
Vip
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 469
Join date : 04. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Cipso - Resto / Ele Shaman - Nepřijatý Empty Re: Cipso - Resto / Ele Shaman - Nepřijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru