Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tyrannus - Death Knight - Neprijatý

+3
Xtrem
Vrabko
TyrannusDK
7 posters

Goto down

Tyrannus - Death Knight - Neprijatý Empty Tyrannus - Death Knight - Neprijatý

Příspěvek  TyrannusDK Thu Apr 21, 2011 11:17 pm

[WoW]
Nick: Tyrannus
Level: 80
Zameranie (PvP/PvE): PvP/PvE nerobím rozdiely patrí oboje k hre snažím sa obidvoje v rovnakom množstve
Class: Death Knight
Jaké máš zkušenosti s touto class?: Death Knighta hrám už 2 roky. Poznám tuto classu dokonale. V PvP mám skusenosti s 2200+ na rôznych serveroch. V PvE mám skúsenosti s tankovaním a aj ako DPS.

Talenty: Primary : Unholy PvE Secondary: Unholy PvP
Staty: 1540 Strenght selfbuffed 27% crit. chance
,Zkušenosti v dungoch: Lich King Heroic , Lich King 10/25 player , Secrets of Ulduar 10/25 , Call of the Crusade 10/25
Jak dlouho hraješ WoW: 3 roky
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov a pod.): full epic

Předcházejicí guilda/y: Endless Agony , Frozen Heroes
Důvod odchodu z předcházející guildy: nezhody s členom s vedenia

[Real Informace]
Věk: 20
Znáš někoho z Exalted?: Fidget a možno aj viac ludi len o tom neviem Very Happy
Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie): Tak čo ja vím. Som obyčajný chalan s paneláku čo má rád zábavu, ženské a nočný život . Moje koníčky sú futbal, tenis, počitačové hry. Futbal som hrával sútažne 4 roky teraz ešte rekreačne si zahrám keď je príležitosť a čas. Wowko hrám 3 roky už je to fajn hra dostala ma a stále ma to baví nekedy vác nekedy menej ale hlavne stále Very Happy

TyrannusDK
Scout
Scout

Počet príspevkov : 2
Join date : 21. 04. 11

Návrat nahoru Goto down

Tyrannus - Death Knight - Neprijatý Empty Re: Tyrannus - Death Knight - Neprijatý

Příspěvek  Vrabko Thu Apr 21, 2011 11:22 pm

Bližšie špecifikuj "nezhody s členom s vedenia" O tom, že za DK umíš sa baviť nemusíme.
Popíš bližšie prečo, chceš práve do Exalted, dôvod, prečo si odišiel z EA.

EDIT:
No ja som aj ZA, skúsiť by sme ho mohli. Jasné, zaznamenal som aj ja zvýšenú vulgaritu z jeho strany ale nikdy nie na worlde, a niekedy mám pocit, že niekedy v tých BG, čo sa deje sa nedá inak ani opísať.
Mám síce mierne obavy z jeho zapadnutia medzi nás, hlavne z jeho možnej konfliktnosti, ale tieto veci sa prekuknú za pár dní.


Naposledy upravil Vrabko dne Fri Apr 22, 2011 3:10 pm, celkově upraveno 3 krát
Vrabko
Vrabko
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1172
Join date : 07. 05. 10
Age : 41

Návrat nahoru Goto down

Tyrannus - Death Knight - Neprijatý Empty Re: Tyrannus - Death Knight - Neprijatý

Příspěvek  TyrannusDK Thu Apr 21, 2011 11:28 pm

S Hesire sme si moc nepadli nemusela ma moc už odkedy som do guildy došiel a potom raz po UD čo som nemal svoj deň vyústilo do konfliktu keď som dostal mute na g chat za blbosť tak som leavol guildu. A Hesire je si moc blizka s Fallikom a nebudem nekde kde ma nechcu. No a do Exalted chcem lebo má dobrú reputáciu a myslím že sú tam ostrielaný ludia čo sa týka PvE a PvP hrači na úrovni.

TyrannusDK
Scout
Scout

Počet príspevkov : 2
Join date : 21. 04. 11

Návrat nahoru Goto down

Tyrannus - Death Knight - Neprijatý Empty Re: Tyrannus - Death Knight - Neprijatý

Příspěvek  Xtrem Fri Apr 22, 2011 1:25 pm

Ako napisal Amnesty v prihlaske u toho druheho DK stav melee dps je najstabilnejsi a podla mna netreba doplna dalsich ludi ...ktomu nemam dobre skusenosti z BG kde si mi prisiel ako typ " setko viem najlepsie " a ostatni su kokoti ked ma nepocuvaju takze zamna PROTI
Xtrem
Xtrem
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 192
Join date : 25. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

Tyrannus - Death Knight - Neprijatý Empty Re: Tyrannus - Death Knight - Neprijatý

Příspěvek  shinnobi Fri Apr 22, 2011 5:43 pm

PROTI....tvoje vystupovanie na worlde a v bg je otrasne .....

shinnobi
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 104
Join date : 25. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

Tyrannus - Death Knight - Neprijatý Empty Re: Tyrannus - Death Knight - Neprijatý

Příspěvek  kinxslion Sat Apr 23, 2011 9:11 am

Ja bych te i vyzkousel Pvp umis coz by mohlo znamenat predpokld i pro Pve. Dal bych ti moznost ranku Test abys mohl dokazat, ze nejen umis dobre hrat, ale i se rozume chovat.
kinxslion
kinxslion
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 179
Join date : 05. 09. 10
Age : 35

Návrat nahoru Goto down

Tyrannus - Death Knight - Neprijatý Empty Re: Tyrannus - Death Knight - Neprijatý

Příspěvek  Glamdring Sat Apr 23, 2011 12:03 pm

Nevim jak je na tom stav meleecek ale ja bych byl PRO, jevi se mi celkem v pohode....
Glamdring
Glamdring
Knight
Knight

Počet príspevkov : 76
Join date : 05. 05. 09
Bydlisko : Brno city

Návrat nahoru Goto down

Tyrannus - Death Knight - Neprijatý Empty Re: Tyrannus - Death Knight - Neprijatý

Příspěvek  Amnesty Mon Apr 25, 2011 6:58 pm

Po dohodě s GuM

NEPŘIJAT


-Lock-
Amnesty
Amnesty
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 439
Join date : 10. 04. 10
Age : 34
Bydlisko : Konec Světa..

Návrat nahoru Goto down

Tyrannus - Death Knight - Neprijatý Empty Re: Tyrannus - Death Knight - Neprijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru