Exalted - nová, silnejší a vlivnější guilda

Goto down

Exalted - nová, silnejší a vlivnější guilda

Příspěvek  Ampo za Mon Sep 29, 2008 10:05 pm


Dovolte, abychom se představili. Jsme Exalted. Své jméno budujeme od roku 2008, působili jsme na dvou realmech, vyzkoušeli obě frakce hry a v našich řadách se vystřídalo množství kvalitních hráčů. Mnoho se změnilo od dob, co jsme začínali, ale jedno platí stále – hra nás baví a chceme ji hrát dobře.

Nemotivují nás first killy, není pro nás důležité mít nejvíc členů a ne, neměříme své úspěchy podle equipu. Když trávíte s někým hodiny ve hře, je to pro to, že ten člověk za to stojí. To je stav jaký se snažíme udržet. Je snazší z dobrého člověka udělat skillera, než naopak a podle toho si vybíráme své členy. Že se tahle strategie vyplácí, dokazují naše úspěchy, kterých jsme dosáhli na TBC, WOTLK a taktéž se o tyto úspěchy budeme snažit i nadále na Cataclysmu a jeho contentech.

Nemění se pouze hra, ale i gilda. I když jsme zažívali těžké časy, vždy jsme ustáli jakýkoliv problém. V pozici Guildmastera se vystřídalo již šest lidí, Classleadeři a členové se měnili, ale guilda fungovala vždy dál. Zakládáme si na tom, že o důležitých věcech rozhodujeme demokraticky a že každý člen má stejná práva.

Je to jen hra, ale nejsme jen hráči. Myslím, že na představení to stačí. Lépe nás poznáte, jen pokud vstoupíte do našich řad. Ať už se tak stane nebo ne, je nám ctí s vámi hrát a těšíme se na setkání.


A tak přirozeně více nabízíme. Jádro gildy je tvořeno spíše staršími hráči. Najdete mezi námi mnoho zajímavých lidí. Jsme společenští a přestože vzdálenosti mezi námi nejsou malé, rádi se setkáváme i tváří v tvář. Pro potřeby hry máme soukromý TeamSpeak server a fórum s více než 1500 registrovanými uživateli a více než 51 000 zprávami.

Bereme jako samozřejmost, že v raidu je každý člen zdarma zásoben flaskami, jídlem a mimo něj dostává zadarmo enchanty a gemy. Ať už jsou vaše možnosti a výkony jakékoliv, máte stejná práva jako kdokoliv jiný. Neděláme rozdíly mezi vedením, starými členy a nováčky. Veškerý loot se dělí podle EPGP a není pro nás problém ho přenechávat těm, které více posílí.

Zakládáme si na férové hře. Nechodíme bosse, jejichž složení vyžaduje bugování, dodržujeme pravidla serveru a ve svých řadách nestrpíme nevychovance, ať už jsou to sebešikovnější hráči. Podvádění, krádeže a podobné činnosti odměňujeme kickem.


HISTÓRIA GUILDY


Like a Star @ heaven NARNIAS Like a Star @ heaven
Ako sa z Blacklistu zrodilo Exalted.


Všetko sa to začalo zaujímavou situáciou, kedy dňa 25.9.2008 v skorých večerných hodinách, napísal istý človek príkaz /gdisband. Tento čin mal
za následok rozpad jednej z najlepších PvE guíld na serveri Narnias. Určite všetci viete, že sa jednalo o Blacklist. Mnoho ľudí doteraz nechápe, čo sa vlastne stalo, a čo viedlo tohto človeka k tomuto "spontánnemu" činu. Ostane to naveky zahalené pod rúchom tajomstva. Wink

Ľudia, ktorí boli verní našej guilde, sa rozhodli nenechať to všetko len tak. Spojili hlavy dohromady a rozhodli sa vytvoriť novú guildu, ešte lepšiu a vplyvnejšiu, akou bol Blacklist. Po dlhých a vášnivých diskusiách sa nakoniec rozhodlo. Preto sa dňa 27.9.2008 krátko po 14-tej hodine začala písať história guildy Exalted. Vedenie guildy pripadlo mne (Ampo). Možno to nazvať aj ako "renesančná" guilda, pretože bola akoby znovuzrodená Smile. Verím, že sa nová guilda Exalted zaradí medzi najvyššie priečky serveru a bude tak šliapať po stopách Blacklistu!


Like a Star @ heaven TWINSTAR  Like a Star @ heaven

Od 5.12.2008 hrávame na serveri Twinstar. Došlo k zmene frakcii na Alianciu. Posnažíme sa stať sa jednou z najlepších alíckych PvE guíld, tak, ako to bolo u hordy na Narniase.

Guild Master: Gragass
Pravá ruka::  -
Raid leaders: Sedara, Cobain
TANK LEADER Kolektív vedenia.
RANGEDPS LEADER: Teroriztt
MELEEDPS LEADER: Gragass
HEAL LEADER:  Dyveina

Nové členy nabíráme pouze prostředníctvím přihlášky na fórku! Zároveň bych byl rád, kdyby každý člen guildy uploadl svoji real fotku do galerie, budeme tu tak mít přátelštější atmosféru. V 25 man raidech používáme loot system EPGP.Na komunikaci používame Teamspeak server a heslo se dozvíte ihned po příjetí do guildy.

Náš topic na Twinstar fóre http://forum.twinstar.cz/showthread.php?t=5097.4.11.2009

Seraphim (Silverleaf) odovzdáva post Guild Mastra Tasikovi z dôvodu ukončenia aktívneho hrania.

25.1.2011

Tasik odovzdáva post Guild Mastra Ungoliathovi z dôvodu ukončenia aktívneho hrania.

13.1.2012

Prebehli voľby a novým Guild Masterom sa stáva Gigant.

12.10.2012

Prebehli voľby a novým Guild Masterom sa stáva Yetty.

1.11.2013

Yetty odovzdáva post Guild Mastra Lukaskovi z dôvodu ukončenia aktívneho hrania.

28.12.2014

Lukasek odovzdáva post Guild Mastra Dirandovi z dôvodu ukončenia aktívneho hrania.

18.7.2016

Diranda odovzdáva post Guild Mastra Gragassovi z Dôvodu ukončenia aktívneho hrania.


Like a Star @ heaven

_________________

NARNIAS: Ampo (70 War), Ampik (70 Druid), Ampox (70 Priest)
TWINSTAR: Ampo Ampox (70 Druid, 70 Shaman)

Ampo
Ampo
Administrator
Administrator

Počet príspevkov : 1329
Join date : 02. 08. 08
Age : 28
Bydlisko : Zvolen/Trnava

Zobrazit informace o autorovi https://www.youtube.com/user/Amperik

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru