Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Panoramatis - Shaman - nepřijat !

2 posters

Goto down

Panoramatis - Shaman - nepřijat ! Empty Panoramatis - Shaman - nepřijat !

Příspěvek  Anonymní Fri Sep 12, 2008 3:56 pm

Nick:Panoramatis
Class:Shaman
Jaké máš zkušenosti s touto class?:Když ještě nebyl narnias na BC tak jsem hrál na ofiku shamana...takže zkušenosti mám na shamika si myslím tak akorát
Level:70
Talenty:elemental/resto 40/21
Zkušenosti:Wowko hraju přibližně 2-3 roky... takže jsem měl spoustu postav....pár jsem jich dotáhl na 70 (i na narnu).Kdyby byla potřeba sloužím i jako offheal v raidu (dungu) podle potřeby ale vetšinou dmg Smile
Jak dlouho hraješ wow?:Wow hraju jak už jsem psal 2-3 roky za tu dobu už se něco dá pochytit
Equip:T5 mersiles shoulder, jinak modrák.V bance pár epicu na enha shamika...
Důvod odchodu z guildy The Forces Of Satan:Guilda byla velice dobrá mohla mít i velkou budoucnost...ale jelikož se na raid nesešlo potřebné množství lidí a GuM sháněl pořád hráče z jeho předchozí guildy SA tak se právě GuM rozhodl jít na offik a tím pádem se guilda rozpadla...

[Real Informace]
Věk:15 let
Znáš někoho z BL?:Ne, jen snad trochu Nirvanku ale jinak ne pač jsem hrál za ali a toto je moje první postava za hordu.
Pár věcí o mě:No jsem pro každou legraci.Inteligence....no takže s tou bych řekl že jsem na tom v celku dobře.Chystám se jít na hotelovou školu..Jinak mám rád sport fotbal, florbal především Smile.Mám rád holky Very Happy poslouchám hip hop...a nějaké písničky které se dají poslouchat s každého žánru je snad dechovky ne Very Happy
Anonymous
Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Panoramatis - Shaman - nepřijat ! Empty Equip

Příspěvek  Fearr Fri Sep 12, 2008 4:32 pm

Prihlaska vypada v poradku, jen by me zajimalo jak to je s tim equipem.. pises par epiku v bance-tzn 2-3 ? Jaky kvality.. ? Je tu zajem predevsim o naequipovane hrace..
Fearr
Fearr
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 232
Join date : 10. 09. 08
Age : 34
Bydlisko : Tábor

http://www.lordsofdestiny.webgarden.cz

Návrat nahoru Goto down

Panoramatis - Shaman - nepřijat ! Empty Re: Panoramatis - Shaman - nepřijat !

Příspěvek  Ljuderendann Fri Sep 12, 2008 7:16 pm

s prevažne modrým EQ a neco zelené to asi nebude nijaká hight quality...

(nie?)Je mi lúto, ale kara chodíme už hodne málo a a tam kam chodíme včil s modrým EQ nemáš šancu. takže tvoje šance na prijatí sú dost bídné...
Ljuderendann
Ljuderendann
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 417
Join date : 15. 08. 08
Age : 37
Bydlisko : doma

Návrat nahoru Goto down

Panoramatis - Shaman - nepřijat ! Empty Re: Panoramatis - Shaman - nepřijat !

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru